spinner
اعتبار تومان

  • ثبت نام
  • ورود

بازگشت
ارسال مجدد
×
spinner
بهترین مشاغل برای فارغ التحصیلان با مدرک انگلیسی

بهترین مشاغل برای فارغ التحصیلان با مدرک انگلیسی

۱۴۰۰/۳/۲۰

 

 

 

بهترین مشاغل برای فارغ التحصیلان با مدرک انگلیسی

 

 

 

مشاغل مرتبط با مهارت های زبان انگلیسیمشاغل مرتبط با مهارت های زبان انگلیسی

 

 

اگر شما انگلیسی را به عنوان رشته اصلی در دانشگاه انتخاب کرده اید ، ممکن است در مورد گزینه های شغلی خود پس از فارغ التحصیلی دچار سردرگمی هایی نیز شوید. یا شاید والدین شما که بخش اعظمی از هزینه تحصیل شما را پرداخت کرده اند نیز نگران این مورد در آینده باشند.

بر اساس تجزیه و تحلیل انجمن گروه انگلیسی (ADE) ، انتخاب رشته تحصیلی انگلیسی 20٪ بین سال های 2012 و 2018 کاهش یافته است.

اما می توان از مزایای این رشته تحصیلی به عنوان یک گرایش در دانشگاه به این مورد اشاره کرد که ، در حقیقت شما یک مجموعه اصلی از توانایی ها را توسعه می دهید که می تواند به راحتی در دنیای کار استفاده گردد.

حال ما در این مطلب از عابرکار به بررسی بهترین مشاغل برای فارغ التحصیلان با مدرک انگلیسی می پردازیم پس با ما همراه باشید

 

ما در این مقاله فقط تعدادی از مهارت هایی که به کارفرمایان در آینده ارائه خواهید داد ، را آورده ایم صرف نظر از اینکه در چه حوزه ای فعالیت خواهید داشت.

 

 

 

مهارت ها و فنونی که دانشجویان رشته های انگلیسی باید دارا باشند

 

 

 

 

ایجاد یک بحث قانع کننده

 

 

بدیهی است که دانشجویان گرایش های زبان انگلیسی یاد می گیرند پیام های نوشتاری را به روشی روشن و منسجم منتقل کنند. به عنوان بخشی از این فرایند ، آنها می آموزند که موضع بگیرند (مانند بیانیه پایان نامه در مقاله) و استدلالی را مطرح کنند که این ادعا را پشتیبانی کند.

 

 

 

 

تصحیح و ویرایش کار نوشتاریتصحیح و ویرایش کار نوشتاری

 

 

رشته های انگلیسی به تصحیح ، ویرایش و تصحیح قطعات نوشته شده بسیار پایبند هستند و در حقیقت می توان  گفت یکی از پرکاربردترین گرایش ها در این رشته تحصیلی در بازرا کار این گرایش است.

 

 

 

 

انتقاد سازنده

 

 

دانشجویان این حوزه  یاد می گیرند که انتقاد سازنده در امور مختلف داشته باشند و از انتقاد خود به روش اصولی و منطقی دفاع کنند ، زیرا مقالات اغلب توسط همسالان در محیط کلاس بررسی می شوند.

 

 

 

 

 

تشخیص عیوب و نقایصتشخیص عیوب و نقایص

 

 

خواندن جزئیات و یادداشت برداری از نوشته ها یک مهارت لازم برای این رشته تحصیلی به شمار می رود. دانشجویان رشته های انگلیسی هر هفته مقادیر زیادی از مطالب را می خوانند و هضم می کنند. آنها می توانند مفاهیم اصلی را انتخاب کرده و نقایص موجود در بحث را نیز تشخیص دهند.

 

 

 

 

مدیریت زمان و اولویت بندی کارها

 

 

افراد محصل در این حوزه باید یاد بگیرند که برنامه های خود را به خوبی مدیریت کنند تا زمان مناسب خواندن و نوشتن متون لازمی را که به آنها محول شده است ، به موقع به اتمام برسانند.

 

 

 

بهترین مشاغل برای فارغ التحصیلان با مدرک انگلیسی

 

 

 

احترام به دیدگاههای متفاوت

 

 

برای یک دانشجوی زبان انگلیسی یادگیری ، درک و قدردانی از دیدگاه های مختلف در هنگام تلاش برای بیان رویکردی که توسط نویسندگان و همکلاسی های مختلف در پیش گرفته شده است ، مهارت ارزشمند دیگری است. که به عنوان یک گرایش انگلیسی یاد گرفته شده است. دانشجویان می آموزند که به طور معمول روشهای مختلفی برای نزدیک شدن به یک مسئله وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

خلاقیت در رشته تحصیلی خود

 

 

دانشجویان رشته های انگلیسی اغلب دارای استعداد خلاقانه ای هستند که آنها را قادر به سرودن شعر ، داستان و مقاله ، و همچنین تفسیر بی نظیر یک قطعه از ادبیات می کند.

تهیه و ارائه سخنرانی ها. توضیح دیدگاه ها و ارائه كلامی اطلاعات به دیگران ، یك بخش مهم از فرآیند آموزشی برای گرایش های انگلیسی است. در نتیجه ، آنها یاد می گیرند سخنرانی کنند. که این یک مهارت ارزشمند در دنیای تجارت محسوب می شود.

 

 

 

 

8  شغل برتر برای فارغ التحصیلان با مدرک انگلیسی

 

 

 

 

از آنجا که رشته شما فقط یک جنبه از مشخصات حرفه ای شماست ، باید قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد شغل ، ارزش ها ، علایق و مهارت های دیگر را با دقت ارزیابی کنید. با این حال ، در اینجا برخی از مشاغل معمول برای رشته های انگلیسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

 

 

 

مدیر رسانه های اجتماعی1. مدیر رسانه های اجتماعی

 

 

مدیران شبکه های اجتماعی برای ابداع راهکارهایی برای ارتقاء یک سازمان از طریق رسانه های اجتماعی به نوعی خلاقیت در اختیار دارندگان رشته های انگلیسی نیازمند هستند. غالباً ، آنها پیشنهادهای كتبی را برای در نظر گرفتن سایر كاركنان تهیه می كنند و باید ایده هایشان را برای همكاران توضیح دهند تا به اتفاق نظر برسند.

 

مدیران شبکه های اجتماعی معمولاً باید وبلاگ نویسان و توسعه دهندگان محتوایی را انتخاب کنند نیازمند دانش زبان انگلیسی هستند. مهارت های انتقادی خواندن یک دانشجوی انگلیسی می تواند به آنها در انتخاب نویسندگان با کیفیت و بازخورد سازنده برای این افراد کمک کند.

 

 

 

 

2. نویسنده فنی

 

 

نویسندگان فنی در حقیقت کتابچه های راهنما ، سوالات متداول ، بخشهای کمک به وب سایتها و سایر اسناد مربوط به استفاده از محصولات و خدمات را می نویسند. آنها از توانایی رشته های انگلیسی در استفاده از زبان دقیق برای توضیح ایده ها به روشنی و ساده استفاده می کنند. نویسندگان فنی هنگام بازنگری در مقاله های خود بر اساس انتقادات اعضای هیئت علمی و همکلاسی ها ، هنگام بازنگری در اسناد و مدارک مبتنی بر تجارب کاربر ، نیاز به درخواست و بازخورد دارند.

 

 

 

 

متخصص روابط عمومی3. متخصص روابط عمومی

 

 

متخصصان روابط عمومی باید داستانی جذاب در مورد مشتری یا همکار خود بیان کنند که توجه رسانه ها را به خود جلب کرده و مجله ، روزنامه ، وب سایت ، تلویزیون یا ایستگاه رادیویی را به خود جلب کند.

گرایش های انگلیسی برای داستان نویسی حس تصفیه شده ای دارند و از خلاقیت و مهارت نوشتن برای انتقال این پیام ها از طریق بیانیه های مطبوعاتی برخوردارند.

 

مهارت های سازمانی برای مدیریت حجم گسترده خواندن / نوشتن مقاله انگلیسی عمده برای نمایندگان روابط عمومی ضروری است ، زیرا آنها برنامه ریزی رویدادها و پاسخگویی به نیازهای چندین انتخاب را بر عهده دارند.

 

 

 

 

4. وكیل

 

 

از یک وکیل بخواهید که به مهمترین مهارتهای خود مراجعه کند و طولی نمی کشد که آنها از نوشتن به عنوان یک مهارت اصلی یاد می کنند. وکلا قراردادها ، یادداشت ها ، مستندات حقوقی و استدلال های دادگاه را می سازند. مهارت های نوشتاری گرایش های انگلیسی و توانایی آنها در ساخت دقیق زبان ، آنها را برای برتری در این جنبه های کار حقوقی قرار می دهد.

نوشتن ممکن است برای موفقیت دانشجویان حقوق از اهمیت بیشتری برخوردار باشد زیرا آنها دائماً استدلال هایی را درباره پرونده های حقوقی و پرونده های قضایی ارائه می دهند.

دانشجویان رشته حقوق همچنین از مهارت های خواندن که رشته های انگلیسی به منظور جابجایی در متون و مقالات گسترده حقوقی اختصاص یافته استفاده می کنند.

 

 

 

 

کتابدار5. کتابدار

 

 

کتابداران می توانند از توانایی و دانش خود در حوزه انگلیسی در ادبیات خوب استفاده کنند زیرا در نظر می گیرند کدام کتاب ها را در مجموعه خود بگنجانند. مهارت خواندن به آنها کمک می کند تا هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب ، به سرعت بررسی کتاب را بخوانند. گرایش های انگلیسی می آموزند که چگونه منابع خود را جمع آوری کنند زیرا اطلاعاتی برای مقالات تهیه می کنند و کتابداران وقت قابل توجهی را برای راهنمایی مشتریان در مورد بهترین منابع برای پروژه های تحقیقاتی خود صرف می کنند.

جزئیات جهت گیری و مهارت های سازمانی عمده انگلیسی به کتابداران کمک می کند تا سیستم های کارآمد برای فهرست نویسی و قفسه بندی کتاب ها را تنظیم کنند.

 

 

 

 

6. ویرایشگر و مدیر محتوا

 

 

ویراستاران هنگام بررسی ارسال ها برای ناشران مجلات و کتاب ، باید نگاه انتقادی به گرایش انگلیسی داشته باشند. آنها یادداشت ها و دستورالعمل های انتقادی را برای بازنگری در نویسندگان ارائه می دهند. مدیران محتوا و ویراستاران آنلاین باید توانایی نوشتن مشارکت کنندگان بالقوه ، اغلب نویسندگان مستقل را ارزیابی کنند و بازخورد و جهت دهی کنند.

ویراستاران ، مانند گرایش های انگلیسی ، باید مخاطبان خود را بشناسند و برای ارتباطاتی که خوانندگان آنها را به خود جلب کند ، برنامه ریزی کنند. آنها باید بتوانند ضرب الاجل ها را تعیین و رعایت کنند تا بتوانند مطابق برنامه منتشر کنند.

 

 

 

 

7. متخصص منابع انسانی

 

 

متخصصان منابع انسانی هنگام تهیه سیاست های استخدامی سازمان ها ، از زبان بسیار دقیق و دقیق استفاده می کنند. آنها مربیان را در مورد ارتباطات کتبی با کارمندان در مورد عملکرد مربی می کنند. مدیران منابع انسانی برای جذب صلاحیت ترین نامزدها تبلیغات مربوط به مشاغل را می سازند. آنها مواد آموزشی مکتوب را برای توسعه کارکنان تهیه می کنند.

مدیران منابع انسانی هنگام بررسی رزومه ، ارزیابی کارمندان ، زبان برای قراردادها و پیشنهادات برای افزایش نیرو ، به مهارت های مهم خواندن زبان انگلیسی در گرایش انگلیسی نیاز دارند.

 

 

 

 

آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم8. آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم

 

 

رشته های انگلیسی تسلط کاملی بر زبان انگلیسی دارند ، از جمله دستور زبان و واژگان. آنها از موقعیت خوبی برای پیگیری کار فارغ التحصیل و صلاحیت مربی ESL در داخل کشور در سیستم مدارس دولتی یا کالج برخوردار هستند.

 

علاوه بر این ، رشته های انگلیسی به عنوان معلم انگلیسی مستقیماً خارج از دانشگاه توسط سازمان های بین المللی زبان ، از جمله سپاه صلح ، و همچنین مدارس زبان در خارج از کشور استخدام می شوند.

 

 

 

"  منبع : careers  "

۱۳۹۹/۱۲/۲۳

صنایع موفق سال 2020

موفق ترین صنایع در سال 2020

۱۴۰۰/۳/۱۰

مهارت های لازم برای کار در صنعت مهمان داری

10 مهارت برتر مورد نیاز برای صنعت مهمان داری

۱۴۰۰/۳/۲۴

نحوه ساختن پروفایل در لینکدین

10 قدم برای ایجاد پروفایل حرفه ای در لینکدین

نظرات(0)

برای نظر دادن لطفا ابتدا ورود یا ثبت نام کنید.