spinner
اعتبار تومان

  • ثبت نام
  • ورود

بازگشت
ارسال مجدد
×
spinner
راه هایی ساده و آسان برای کسب درآمد در دنیا (بخش دوم)

راه هایی ساده و آسان برای کسب درآمد در دنیا (بخش دوم)

۱۴۰۰/۸/۲

 

 

 

را هایی ساده و آسان برای کسب درآمد در دنیا

 

 

ما در مبحث گذشته درباره روش های ساده و آسان کسب  درآمد گفتیم و حال در ادامه به بقیه این روش ها نیز خواهیم پرداخت پس با این مطلب از عابرکار همراه ما باشید.

 

 

 

 

 

کارهای عجیب و غریب را در Fiverr انجام دهید9. کارهای عجیب و غریب را در Fiverr انجام دهید

 

در Fiverr، می توانید هر نوع خدماتی را با شروع از 5 دلار ارائه دهید. یک حساب کاربری ثبت کنید، در کنسرت ها مرور کنید و چیزی مشابه ارائه دهید. به طور جدی، در این بازار آنلاین می توانید انواع چیزها را از صداگذاری گرفته تا طراحی لوگو و مواردی مانند آن

 

یک توصیف کنسرت جذاب بنویسید که به وضوح آنچه را که با 5 دلار انجام خواهید داد، مشخص کنید. ترجمه 200 کلمه از فرانسوی به انگلیسی. اضافه کردن موارد اضافی به عنوان مثال ترجمه 300 کلمه بیشتر برای 5 دلار. تحویل سفارش فقط در یک روز و غیره؛ یک روش پرداخت اضافه کنید - Paypal یا Payoneer و شروع به تبلیغ کنسرت خود و کسب درآمد کنید.

 

 

 

 

10. از مهارت های یادداشت نویسی خود درآمد کسب کنید

 

اگر در یادداشت‌نویسی مهارت دارید و در تمام سخنرانی‌ها شرکت می‌کنید، می‌توانید اظهارات خود را از طریق NoteSale به دانش‌آموزان متعهد کمتری بفروشید. شما می توانید یک لیست به صورت رایگان ایجاد کنید، اما سایت از هر یک از فروش های شما درصدی را می گیرد. یادداشت‌های تایپ‌شده در قالب PDF/Text بهترین فروش را دارند، اما اگر نوشته‌های واضح و خوبی دارید، ارزش آن را دارد که با یادداشت‌های دست‌نویس اسکن‌شده نیز امتحان کنید.

 

 

 

 

 

11. کتاب های قدیمی خود را هوشمندانه بفروشید

 

 

به جای اینکه فقط آنها را به مغازه دستفروشی ببرید از برنامه های اینترنتی در این زمینه استفاده کنید. بارکد کتاب را اسکن کنید، آن را در سیستم برنامه آپلود کنید و ببینید که کدام یک از بیش از 20 شرکت مختلف خرید بالاترین پرداخت را ارائه می دهد. هنگامی که شرکت مناسب را پیدا کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برخی از اطلاعات اولیه را در مورد نحوه پرداخت پول پر کنید، یک برچسب حمل و نقل رایگان دانلود کنید و همه کتاب ها را برای ارسال بسته بندی کنید.

 

 

 

 

 

 

 کارهای ورود اطلاعات را انجام دهید12. کارهای ورود اطلاعات را انجام دهید

 

این ممکن است شامل کپی پیست، ویرایش جزئی متن، دسته بندی داده ها، ترجمه ها و کارکنان باشد. شما می توانید چند ساعت در روز کار کنید و تا پایان ماه صدها دلار درآمد کسب کنید. بدیهی است که کل پرداخت بستگی به سرعت/خوب بودن شما دارد. اگر می توانید در ازای تزریق پول نقد انجام برخی از وظایف معمول را تحمل کنید.

 

 

 

 

 

13. به یک خریدار اکتیو تبدیل شوید

 

هوشمندانه به فروشگاه های محلی بروید، به اطراف نگاه کنید، یادداشت برداری کنید و از کارهایی که هیچ کاری انجام نمی دهند عکس بگیرید، پرسشنامه را پر کنید و پول نقد خود را دریافت کنید. می‌توانید از طریق برنامه Mobee تکالیف خرید مرموز دریافت کنید (معمولاً پرداخت‌ها آنقدر بزرگ نیستند، اما کارهایی که باید انجام دهید نیز ساده هستند) یا یک حساب کاربری با Marketforce دریافت کنید - یک وب‌سایت معتبرتر که در آن باید به دقت پر کنید. فرم درخواست و گذراندن یک فرآیند بررسی. درآمد بالقوه بسیار بیشتر است.

 

 

 

 

14. سی دی ها، فیلم ها و بازی های قدیمی خود را بفروشید

 

باز هم، ممکن است تعجب کنید که بدانید برخی از شرکت ها برای دیسک های فشرده قدیمی شما پول نقد پرداخت می کنند. Music Magpie چیزی بین چند سنت تا بیش از ده دلار برای تمام کارکنان قدیمی شما به شما پرداخت می کند. این یک راه خوب برای در نهایت از بین بردن خانه شما نیز است!

 

 

 

 

 

 

راه هایی ساده و آسان برای کسب درآمد در دنیا (بخش دوم)

 

 

 

15. تراکت پخش کنید و درآمد داشته باشید

 

برخی از شرکت ها می توانند پول خوبی را برای اعطای کارمندان تبلیغاتی یا انجام درب منزل به شما پیشنهاد دهند. مثلاً 4 تا 5 ساعت کار در تعطیلات آخر هفته، می توانید انتظار داشته باشید که به ازای هر 1000 بروشور توزیع شده چیزی بین 40 تا 60 دلار درآمد کسب کنید.

 

 

 

 

 

 

16. برگزاری کلاس و تدریس آنلاین

 

اگر به ویژه در مواردی خاصی مهارت و دانش دارید، مثلاً طراحی نقشه، که قادر به ایجاد مجموعه ای از درس های ویدیویی هستید، می توانید معلم شوید. آموزش‌ها و چالش تدریس 30 روزه به شما کمک می‌کند تا یک فیلم آموزشی برنده بسازید. درآمد شما به محبوبیت دوره شما بستگی دارد، اما حتی حضور کم به شما اجازه می دهد تا مقداری پول مناسب به دست آورید.

شما نیازی به داشتن تجربه قبلی در تدریس ندارید، فقط مهارت و اشتیاق به کاری که انجام می دهید.

 

 

 

 

 

معلم آنلاین زبان شوید17. معلم آنلاین زبان شوید

 

آیا می دانستید که تمرین زبان انگلیسی در آسیا تقاضای زیادی دارد؟ سایت‌ هایی وجود دارند که به معلمان اجازه می‌دهند تا نرخ‌ها و خدمات خود را فهرست کنند، کلاس‌ها را برنامه‌ریزی کنند و ابزارهایی برای انجام آن‌ها در زمان واقعی در اختیار شما قرار دهند. می توانید انتظار داشته باشید که 15-20 دلار در ساعت درآمد داشته باشید.

 

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، نگران نباشید، همچنین فرانسوی، ایتالیایی، چینی، اسپانیایی، روسی و افراد بومی دیگر نیز خواهان آموزش زبا هستند. شما باید یک فرم درخواست دقیق را پر کنید، آن را تایید کنید و پس از آن یک نمایه حرفه ای، برنامه زمانی مناسب برای خود و دوره های مختلفی که ارائه می دهید ایجاد کنید. این سرویس بقیه را انجام می دهد - برنامه ریزی، پرداخت های بازاریابی و غیره.

 

 

 

 

 

 

 

 

 اقلام دست ساز و قدیمی را بفروشید18. اقلام دست ساز و قدیمی را بفروشید

 

شما می توانید برای کسب درآمد صنایع دستی خود، فروشنده شوید.

 

باز کردن مغازه، فهرست کردن محصولات و قیمت ها کمتر از 30 دقیقه طول می کشد. فهرست کردن یک کالا در فروشگاه شما به مدت 4 ماه (یا تا زمان فروش) 0.20 دلار هزینه دارد. هنگام تعیین قیمت به این واقعیت توجه کنید. هزینه های حمل و نقل باید توسط شما یا خریدار پوشش داده شود (شما می توانید نرخ ها را بسته به موقعیت خریدار تعیین کنید.

 

 

این فهرست از راه‌های موثر و خلاقانه برای کسب درآمد به شما کمک می‌کند تا به سرعت مقداری پول اضافی دریافت کنید. یکی یا چند مورد را انتخاب کنید تا همین حالا شروع به دریافت آن دلارهای اضافی کنید!

 

 

بخش اول مقاله :  روش هایی ساده و موثر برای کسب درآمد

 

 

"  منبع : lifehack.org   "

نظرات(0)

برای نظر دادن لطفا ابتدا ورود یا ثبت نام کنید.