spinner
اعتبار تومان

  • ثبت نام
  • ورود

بازگشت
ارسال مجدد
×
spinner
شغل های مناسب برای دانشجویان در حال تحصیل

شغل های مناسب برای دانشجویان در حال تحصیل

۱۴۰۰/۳/۱۸

 

 

 

شغل های مناسب برای دانشجویان در حال تحصیل

 

 

 

 

 

بهترین مشاغل مناسب برای دانشجویانبهترین مشاغل مناسب برای دانشجویان

 

 

کار کردن آن هم در حالی که هنوز دانشجو هستید و در دانشگاه مشغول به تحصیل در حقیقت می تواند کمک هزینه ای باشد برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی و در عین حال تجربه ای برای شروع کار حرفه ای در آینده. اگرچه در این زمان در واقع تحصیلات به عنوان اولویت اصلی شما محسوب می شود ، اما مشاغل متنوع و مناسب فراوانی برای دانشجویان دانشگاهی با ساعات انعطاف پذیر وجود دارد آن هم با حقوق و مزایای قابل توجه.

 

ما در این مطلب از سری مقالات عابرکار به بررسی مهم ترین عواملی که باید در جستجوی کار، دانشجویان در نظر بگیرند می پردازیم پس با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

انعطاف پذیری

 

 

معمولا در دانشگاه ، کلاس های شما به صورت پراکنده برنامه ریزی می شود و بعضی روزها زودتر از سایر روزها شروع و به پایان می رسند. بعلاوه ، ممکن است گاهی برای مطالعه قبل از امتحانات به وقت اضافی نیاز داشته باشید. به همین دلایل ، بسیار مهم است که شما شغلی را پیدا کنید که ساعتهای انعطاف پذیر و توانایی کار کردن در برنامه دوره شما را ارائه دهد.

 

 

 

 

 

عدم تداخلعدم تداخل

 

 

این یک امر مهم است که شغل شما در تحصیل شما تداخلی ایجاد نکند. به همین دلیل است که بهترین مشاغل برای دانشجویان اغلب سِمَت های کم استرس است که نیازی به انجام ساعات بیش از حد یا صرف وقت برای بررسی ایمیل خارج از محل کار نداشته باشند.

 

 

 

توسعه مهارت

 

 

هنگام درخواست فرصت های پس از فارغ التحصیلی ، احتمالاً مشاغل دانشگاهی خود را در رزومه خود قرار می دهید. در صورت امکان ، موقعیت هایی را جستجو کنید که به شما امکان می دهد مهارت ها و تجربیاتی را که در حرفه خود نیاز دارید ، ایجاد کنید.

 

 

 

 

 

مشاغل مناسب برای دانشجویان در حال تحصیل :

 

 

 

دستیار اداری

 

 

دستیاران اداری عموماً کارهای اداری را به نمایندگی از کارمندان ارشد انجام می دهند. وظایف آنها معمولاً یادداشت برداری در جلسات ، نگهداری پرونده ها و سوابق ، ارسال و دریافت مکاتبات و توزیع یادداشت و سایر ارتباطات با سایر کارمندان است.

 

 

 

 

 

متصدی بانکمتصدی بانک

 

 

فروشندگان بانک در انجام معاملات مالی از قبیل واریز ، برداشت و انتقال وجه و انجام حواله به مشتریان کمک می کنند. آنها همچنین به تلفن ها پاسخ می دهند ، به مشتریان احوالپرسی می کنند ، پول نقد می شمارند ، برگه های واریز را تشکیل می دهند ، دستگاه های خودپرداز را مدیریت می کنند و شماره های موجودی را می گیرند.

 

 

 

 

باریستا

 

یک باریستا در یک رستوران یا کافی شاپ کار می کند و از مشتریان سفارش می گیرد و نوشیدنی های سرد و گرم مانند قهوه و چای را تهیه و سرو می کند. آنها همچنین مناطق کار و مکانهای نشیمن مشتری را تمیز می کنند ، ظروف و تجهیزات را ضد عفونی می کنند و صندوق های پول را مدیریت می کنند.

 

 

 

 

 

شغل های مناسب برای دانشجویان در حال تحصیل

 

 

سفیر برند

 

 

سفیران برند برای کمک به تبلیغات و افزایش آگاهی از برند مورد نظر در شرکت ها استخدام می شوند. آنها به عنوان نماینده برند عمل می کنند ، محصولات را در محافل اجتماعی خود از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند ، نمونه های محصول را به خرده فروشان ارائه می دهند ، نمایش های نمایشی محصول را کنترل می کنند ، بازخورد مشتری را کنترل می کنند و با مشتریان و فروشندگان ارتباط برقرار می کنند.

 

 

 

 

 

نماینده خدمات مشتری

 

 

نماینده خدمات مشتری سوالات و نگرانی های مشتری را از طریق تلفن ، ایمیل ، چت یا مراجعه حضوری انجام می دهد. وظیفه این افراد معمولاً ارائه مشاوره و راهنمایی درباره محصولات یا خدمات ، به روزرسانی سوابق مشتری و کمک به مشتریان در انجام خرید ، بازگشت یا معاملات دیگر است.

 

 

 

 

آشپز خط

 

 

یک آشپز خط در آشپزخانه رستوران کار می کند و به سرآشپز گزارش می دهد. به طور کلی ، آشپزهای خطی وظیفه شستن و تهیه سبزیجات ، و کباب کردن ، پخت و پز و مواد غذایی را بر عهده دارند. اکثر آشپزخانه ها از آشپزهای چند خطی استفاده می کنند. به طوری که به هر ایستگاه یا محل کار یک نفر اختصاص می دهند.

 

 

 

 

 

بازاریاب تلفنیبازاریاب تلفنی

 

 

یک بازاریاب تلفنی با مشتری تماس می گیرد و یا تماس های ورودی دریافت می کند و برای محصولات و خدمات درخواست سفارش می کند. بازاریابان تلفنی معمولاً وظیفه خواندن از روی اسکریپت های تهیه شده توسط تیم های بازاریابی را دارند تا مشتریان احتمالی را ترغیب به خرید اقلام یا ثبت نام در خدمات از طرف خرده فروشان و موسسات مالی کنند.

 

 

 

 

معلم خصوصی

 

 

یک معلم خصوصی برای کمک به افراد در بهبود عملکرد تحصیلی به خانه ، مدرسه ، کتابخانه یا مکان های دیگر دانش آموز سفر می کند. معلمان خصوصی ممکن است درس هایی به صورت فردی ا تیمی برگزار کنند ، در انجام تکالیف کمک کنند و دانش آموزان را ارهنمایی کنند تا برای آزمون های آینده آماده شوند. آنها همچنین ممکن است از طریق تماس های ویدیویی با دانشجویان کار کنند.

 

 

 

 

صندوقدارصندوقدار

 

 

صندوقداران مسئول دریافت وجه مشتریان از طریق وجه نقد ، کارت اعتباری یا نقدی ، چک یا کوپن و ارائه تغییر و رسید هستند. آنها همچنین در ابتدا و انتهای هر شیفت بازپرداخت و اعتبار صادر می کنند و پول را حساب می کنند. یک صندوقدار ممکن است در یک فروشگاه مواد غذایی ، کتابفروشی ، بوتیک ، سالن غذاخوری دانشگاه یا هر فروشگاه خرده فروشی دیگری کار کند.

 

 

 

مربی شنا

 

 

یک مربی شنا از طریق نمایش ها ، شبیه سازی ها و آموزش های عملی به مردم می آموزد که چگونه در آب های عمیق شنا کنند و احساس راحتی کنند. مربیان شنا ممکن است یک کلاس از چند دانش آموز را آموزش دهند یا از طریق دروس اختصاصی یک به یک آموزش دهند.

 

 

 

 

 

کتاب فروشکتاب فروش

 

 

کتاب فروشان به دانش آموزان کمک می کنند تا کتاب های مورد نیاز خود را پیدا کنند ، به آنها مشاوره دهند و به سوالاتشان پاسخ می دهند ، قفسه های کتاب موجودی و موجودی را توزیع کنند و سفارشات را توزیع و ترتیب دهند. آنها همچنین ممکن است با گرفتن هزینه خرید و صدور اعتبار برای بازپرداخت ، به عنوان صندوقدار عمل کنند.

 

 

 

پرستار بچه

 

 

یک پرستار در خانه مشتری وظیفه مراقبت از کودک یا سالمند را بر عهده دارد همچنین رسیدگی به اموری همچون : تغذیه ، استحمام و خواباندن را نیز بر عهده دارد. پرستاران همچنین فعالیت ها را سازماندهی می کنند ، بر زمان کودک یا سالمند نظارت می کنند و ممکن است وظیفه رانندگی و یا فعالیتهای فوق برنامه را نیز بر عهده داشته باشند.

 

 

 

 

 

متصدی پارکینگمتصدی پارکینگ

 

 

یک متصدی پارکینگ با استقبال مشتریانی که به پارکینگ ، عرشه پارکینگ یا جایگاه نوار ایستاده اند و یا وسایل نقلیه را برای مشتریان پارک می کند یا دستورالعمل های پارکینگ را ارائه می دهد. آنها همچنین ممکن است مسئول مکان یابی و تحویل وسایل نقلیه ، تمیز نگه داشتن مناطق پارکینگ و هدایت ترافیک به داخل و خارج از پارکینگ باشند.

 

 

 

 

مشاور اردوگاه

 

 

یک مشاور اردوگاه ممکن است در یک اردوی تابستانی یا برنامه بعد از مدرسه کار کند و وظیفه برنامه ریزی ، توسعه و هدایت برنامه ها و تجارب را برای کودکان دارد. آنها به طور کلی مسئول کمک به کودکان در یادگیری مهارت های جدید و همچنین اطمینان از رفاه همه کودکان تحت سرپرستی آنها هستند.

 

 

 

دستیار تحقیق

 

 

دستیارهای تحقیق داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کنند و برای محققان مطالبی تهیه می کنند. آنها همچنین می توانند در ارائه تحقیقات به موسسات اعطایی و موسسات ، مدیریت مکاتبات پروژه و انجام کارهای اداری برای رهبران پروژه تحقیقاتی کمک کنند.

 

 

 

 

 

عابرکار سامانه توسعه کسب و کارسخن پایانی

 

 

ما در این مقاله به رایج ترین و مناسب ترین مشاغل برای دانشجویان اشاره کردیم ، اما فرصتهای اضافی بسیاری وجود دارد که دانشجویان به انعطاف پذیری ، مهارت سازی و مهارتهای کمتری نیاز دارند. با حفظ شغل خود در حالی که در حال گذران تحصیل هستید ، می تواند زمینه ساز رزومه کاری خوبی متشکل از توانایی های حرفه ای شما نیز باشد. که این امر می تواند هنگام ورود به بازار کار پس از تحصیلات دانشگاهی موقعیت های مناسبی را برای شما فراهم نماید.

 

 

"  منبع : indeed  "

۱۳۹۹/۱۲/۱۶

استفاده از فناوری برای کاریابی و استخدام

چگونه با استفاده از فناوری در کاریابی و استخدام موفق باشیم؟

۱۳۹۹/۱۲/۱۹

سایت کاریابی Bayt.com چگونه کار می کند؟

همه چیز درباره سایت کاریابی Bayt.com

۱۳۹۹/۱۲/۲۳

صنایع موفق سال 2020

موفق ترین صنایع در سال 2020

نظرات(0)

برای نظر دادن لطفا ابتدا ورود یا ثبت نام کنید.