spinner
اعتبار تومان

  • ثبت نام
  • ورود

بازگشت
ارسال مجدد
×
spinner
قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات دریافت و ارائه خدمات در عابرکار

 

 

 

نقش عابرکار در مناقصات چیست؟

 

 

 عابرکار  هیچ سودی از مناقصات ثبت شده در وب سایت دریافت نمی کند. پس مسئولیتی نیز در قبال مناقصات نخواهد داشت.

 

 عابرکار  هیچ گونه دخالتی در فرآیند ثبت کار , نحوه انتخاب کارجو و پیمانکار توسط کارفرما , قیمت ها و مبالغ مطرح شده بین کارفرما و کارجو ندارد و هیچ گونه کمیسیونی از طرفین دریافت نخواهد کرد.

 

 عابرکار  از صلاحیت کاری آگهی‌دهندگان (کارفرمایان) و کارجویان (پیمانکاران) آگاه نمی‌باشد. بنابراین کاربران در صورت همکاری با افراد مختلف خود ، باید جنبه‌های موردنظر را از طرف مقابل دریافت نمایند.

 

 عابرکار  هیچ گونه دخالتی در ثبت کار توسط کارفرما نمی کند و فقط معیارهای قانونی کشور در خصوص مطلب منتشر شده را بررسی نموده و پس از تایید توسط کارشناسان سامانه آن را منتشر می نماید. البته افراد (کارفرمایان) در ثبت آگهی خود نیز نباید لینک وب سایت دیگری را آورده و یا تبلیغ سامانه ی دیگری را نمایند. در این صورت آگهی مورد نظر توسط کارشناسان سامانه رد شده و منتشر نخواهد شد.

 

 عابرکار  هیچ دخالتی در نحوه ی انتخاب کارجو (پیمانکار) توسط کارفرما نمی کند.

 

 عابرکار  هیچ گونه کمیسیونی از قیمت ها و مبالغ مطرح شده بین کارفرما و کارجو دریافت نخواهد کرد و فقط کاربران برای ثبت کار یا شرکت در مناقصه ها بر اساس دسته ی مربوطه باید هزینه ای که برای آن دسته مشخص گردیده است را از کیف پول خود در سامانه پرداخت نمایند.

 

 

 

 

پلیس مارکتینگ به چه معناست؟

 

پلیس مارکتینگ به این معنی می باشد که سامانه بستر نرم افزاری آنلاینی را برای استفاده دیگران فراهم نموده و بر آن نظارت کرده و هدف آن بهبود فرآیندها و افزایش منافع استفاده کنندگان و برقراری عدالت داخل آن می باشد.

 

 

 

 

نکات مهم در حین انتقال وجه

 

پرداخت اینترنتی و کارت به کارت

 

توجه داشته باشید که در صورت پرداخت اینترنتی یا انجام کارت به کارت، فقط به دیدن رسید پرداخت اکتفا نکنید. و قبل از تحویل کامل پروژه (کار) ، شخصاً از وارد شدن مبلغ مورد توافق به حساب خود مطمئن گردید.

 

چک و سفته

 

توجه داشته باشید که ممکن است چک و سفته نقد نشوند. پس در حین مذاکرات کارفرمایان و کارجویان باید در این مورد با هم به توافق برسند. هیچ مسئولیتی متوجه وب سایت عابرکار در قبال پاس نشدن چک و یا سفته  نمی باشد.

 

چک رمزدار بانکی

 

توجه به این موضوع  که در صورت دریافت چک‌های رمزدار بانکی مابین کارفرما و کارجو ، افراد باید با مراجعه به بانک مورد نظر، از اصالت آن نیز مطمئن گردند.

 

 

 

نکات مهم پیش از معامله

 

 

- مبلغی را تحت عنوان بیعانه پرداخت نکنید هرگز پیش از انجام کامل (پروژه) کار ، هزینه‌ و مبلغی تحت عنوان بیعانه، شیرینی، رزرو و... پرداخت نکنید.

 

- اطلاعات فردی که با وی در حال همکاری (کار) هستید و نیز آگهی مورد نظر را حتماً ذخیره کنید تا در صورت نیاز، دسترسی سریع داشته باشید.

 

- به جهت امنیت در ملاقات پیشنهاد می‌کنیم در اولین ملاقات کاری خود (چه به عنوان کارفرما و چه به عنوان کارجو) حتماً فرد مورد اعتمادی را با خود همراه ببرید. و یا فردی را در جریان جزئیات مکان و زمان ملاقات و مشخصات طرف مقابل بگذارید.

 

- درخواست فاکتور خرید در مورد برخی پروژه ها (کارها) ایده آل تر است از فرد مقابل فاکتور معتبر بخواهید.

 

- پرهیز از اعتماد بی‌جا توجه داشته باشید که ارائه ی اطلاعات شخصی همچون : آدرس ، شماره تلفن ثابت ، اطلاعات حساب بانکی ، شناسه شبکه های اجتماعی و ... دلیلی برای اعتماد کردن به طرف مقابل نیست. و در صورت سوء استفاده از اطلاعات شخصی شما هیچ گونه مسئولیتی متوجه ی وب سایت عابرکار  نخواهد بود.

 

 

 

زنگ خطرهای معامله

 

1. شرایط و قیمت ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می رسد.

 

2. درخواست بیعانه از جانب کارجو قبل از انجام کامل کار به هر عنوانی

 

3. در خواست مکالمه در میانه ی چت‌کردن با سایر پیام ‌رسان‌ها مانند تلگرام و واتس‌اپ و

 

4. طرف مقابل بدون دلایل منطقی درخواست معامله حضوری را رد می کند.

 

5. در خواست یک باره اطلاعات شخصی یا حساب بانکی

 

6. آگهی‌دهنده خود را از افراد معتبر و تأیید شده توسط سامانه عابرکار معرفی می‌کند.

 

 

 

"  عابرکار هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی در قبال معاملات انجام شده در وب سایت ندارد "

 

 

 





نظرات(0)

برای نظر دادن لطفا ابتدا ورود یا ثبت نام کنید.