spinner
اعتبار تومان

  • ثبت نام
  • ورود

بازگشت
ارسال مجدد
×
spinner
مناقصه آنلاین کار یا پروژه در عابرکار به چه معناست؟

مناقصه آنلاین کار یا پروژه در عابرکار به چه معناست؟

۱۳۹۹/۱۰/۱۲

 

مناقصه آنلاین کار یا پروژه در عابرکار به چه معناست؟

 

 

 

مناقصه کار یا پروژه در عابرکار

 

 

مناقصه کار در عابر کار بدین معنی است. که تمامی افراد جامعه در هر بازه سنی و با هر میزان دانش و تحصیلات قادر خواهند بود ، در مناقصه آنلاین کار و پروژه های موجود در سامانه شرکت نموده و با ارائه پیشنهاد به کارفرما مربوطه از طریق حرفه و تخصص خود به کسب درآمد برسند. همچنین از سوی دیگر افرادی هم که در جستجو بهترین پیمانکاران هستند ، می توانند کار خود را در سامانه عابرکار در قالب آگهی مناقصه ثبت نمایند. و از میان کارجویان و پیمانکاران مختلف ایده آل ترین فرد را برگزینند.

 

عابر کار پل ارتباطی بین کارفرما و کارجو

 

 

قابلیت مکان محوری در عابرکار

 

 

همچنین سامانه عابرکار دارای قابلیت و ویژگی مکان محوری می باشد! به طریقی که افراد از سراسر کشور قادر هستند. خدمات ( کار و پروژه ) مورد نظر خود را با توجه به نزدیک ترین مکان به خود مشاهده نمایند. و بدین طریق کارفرما و کارجو توسط سامانه عابرکار در نزدیک ترین فاصله همدیگر را می یابند. که این فرآیند برای هر دو طرف امر مطلوبی تلقی می شود.

 

 

 

ایجاد و ثبت مناقصه کار یا پروژه در عابرکار به چه صورتی است؟

 

 

کارفرما یا به عبارتی شخصی که کار یا پروژه ای را در سامانه عابرکار ثبت می کند ، در حقیقت فردی است که به دنبال پیمانکار یا کارجو برای پروژه خود است یا به زبان ساده تر به دنبال دریافت خدمات ایده آل است. هر فردی که نیازمند دریافت خدمات باشد می تواند به آسانی در سامانه عابرکار ثبت نام نموده و پس از عضویت ، با ثبت آگهی در وب سایت بر اساس خدمات مورد نیاز خود مناقصه کار را ( به صورت ثبت آگهی ) ایجاد نماید. از دیگر ویژگی های قابل توجه سامانه عابرکار نیز می توان به این موضوع اشاره نمود که در این سامانه بر خلاف سایر سامانه های فریلنسری ، در مناقصات عابرکار کمیسیونی از مبلغ کار دریافت نخواهد شد!

پس از انتشار آگهی بر روی سایت دیگر نوبت به فریلنسرها ، متخصصان و پیمانکاران است که با ارسال پیشنهاد و دادن قیمت های خود در مناقصه کار شرکت نمایند. و بدین ترتیب برای کارفرما این شرایط فراهم می گردد ، تا بهترین کارجو را از میان پیشنهادات دریافت شده از هر لحاظ برآورد نماید و خدمات مورد نظر خود را با کیفیت مطلوبی دریافت کند.

 

 

بهترین خدمات را در عابرکار بیابید

 

 

 

شرکت در مناقصه کار و شیوه ارسال پیشنهاد در عابرکار چگونه است؟

 

 

هر فردی که جویای کار است. ( کارجو ، فریلنسر ، پیمانکار ) و یا به عبارتی دارای توانمندی ، مهارت و تخصص خاصی است. می تواند در سامانه عابرکار ثبت نام نموده و پس از عضویت در سایت. کارهای مدنظر و مربوط به تخصص خود را از قسمت دسته ها فیلتر نماید و در پروژه هایی که متناسب با ویژگی ها و شرایط اوست شرکت نماید. در عابرکار حتی ساده ترین کارها هم می توانند. درآمدزا باشند! به این معنی که حتما لازم نیست. یک متخصص یا دارای حرفه ی خاصی باشید ، ارائه ساده ترین خدمات روزمره هم می تواند. برای فردی که جویای کار است درآمدزا باشد. مناقصات ثبت شده در عابرکار به طریقی است. که هم امکان دریافت خدمات حضوری در آن فراهم است. و هم پروژه های دورکاری و فریلنسری فراوانی قابل انجام هستند. برای شرکت در مناقصه کار فقط کافی است. با ارسال پیشنهاد به کارهایی که در توان ، حرفه و تخصص شماست. ضمن آوردن توضیح به همراه رزومه و قابلیت های خود در چت سامانه ، کارفرمایان و صد البته درآمدهای فراوانی را نصیب خود کنید!

 

 

عابر کار بهترین سامانه ی کسب و کار آنلاین

 

 

 

مناقصه آنلاین کار روشی نوین در توسعه کسب و کار

 

 

در عابرکار این بستر فراهم گشته است. که تمامی افراد جامعه بدون محدودیت سن ، جنس ، محل سکونت و … بتوانند به کسب درآمد برسند. با توجه به افزایش دانش افراد جامعه نسبت به استفاده از اینترنت و نیز به طبع آن افزایش کسب و کارهای آنلاین ، مناقصه آنلاین کار و گرد هم آوردن و به عبارتی وصل نمودن کارجویان و همچنین کارفرمایان به یکدیگر. گام بزرگی در توسعه کسب و کار محسوب می گردد. که می تواند در دراز مدت باعث فرهنگ سازی استفاده ی درست از اینترنت. در بین اقشار مختلف جامعه و نیز اعتبار کسب و کارهای آنلاین گردد.

 

 

 

توسعه کسب و کار با عابرکار

 

انواع مناقصه کار و خدمات را در عابرکار بیابید

 

۱۳۹۹/۱۰/۱۵

در استخدام خودت باش!

با عابرکار فقط در استخدام خودت باش!

۱۴۰۰/۲/۲۰

نقاط ضعف شما چیست؟

چگونه نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم و آنها را به نقاط قوت تبدیل کنیم؟

۱۴۰۰/۳/۱۱

کارهایی که بعد از ساعات کاری باید انجام داد

کارهایی که بعد از ساعات کاری باید انجام دهید تا زندگی شادی داشته باشید

۱۴۰۰/۳/۳۰

علائم هشدار دهنده برای رد کردن یک پیشنهاد شغلی

7 علامت هشدار دهنده که باید پیشنهاد شغلی را رد کنید!

نظرات(5)

برای نظر دادن لطفا ابتدا ورود یا ثبت نام کنید.

کامدین1 سال قبل

خیلی عالی

پاسخ
سامان1 سال قبل

من به عنوان کارجو واقعا درآمدهای خوبی از طریق این سایت داشتم.
دمت گرم عابرکار

پاسخ
پشتیبانی1 سال قبل

سلام دوست گرامی
ممنون از نظر ارزشمندو حسن انتخابتون
بسیار خرسندیم که در عابرکار به نتیجه مطلوب خود رسیدید.
به امید موفقیت های روزافزون شما

پاسخ
محمد1 سال قبل

اگر این امکان فراهم کنید که کارجو ها هم بتونند در سایت از از مهارت هاشون آگهی بگذارن خیلی خوب میشه.
ممنون از سایت خوبتون

پاسخ
پشتیبانی1 سال قبل

سلام دوست عزیز ممنون از نظر ارزشمند و حسن انتخابتون
الگوریتم این ویژگی در حال پیاده سازی بر روی سامانه است.
و در پلن های آینده این امکان در عابرکار برای تمامی پیمانکاران هم فراهم خواهد گشت.

پاسخ