spinner
اعتبار تومان

  • ثبت نام
  • ورود

بازگشت
ارسال مجدد
×
spinner
هیچ کاری رو زمین نمی مونه

هیچ کاری رو زمین نمی مونه

۱۳۹۹/۹/۲۰

با عابرکار هیچ کاری رو زمین نمی مونه!

 

کارت رو به عابرکار بسپار

 

در عابرکار همه اقشار و افراد جامعه می توانند کارهای خود را ثبت کرده و بهترین افراد را برای انجام کار خود در این سامانه یافته ، گزینش و انتخاب کنند! به عبارتی دیگه با عابرکار هیچ کاری رو زمین نمی مونه! همچنین تمامی افراد  جویای کار با انواع مهارت های گوناگون این امکان براشون فراهم شده تا در تمامی مناقصات موجود در وب سایت شرکت کرده و پیشنهادات خود را ارائه کرده و پروژه های مناسب با حرفه ی خود را بیابند و از این طریق کسب درآمد قابل توجهی داشته باشند. و به این دلیل است که با عابرکار هیچ کاری رو زمین نمی مونه!

 

50.000 تومان هدیه عضویت درعابرکار تا 20 دی ماه

 

 

عابرکار چه سامانه ای است؟

 

عابرکار سامانه ای است آنلاین بر بستر وب و اپلیکیشن که برای تبادل کار بین کارفرما و کارجو طراحی گردیده است. در این سامانه هر فردی می تواند از تخصصی ترین تا ساده ترین سطوح خدمات همچون انجام کوچک ترین و روزمره ترین کارهای خود را در سامانه ی عابرکار ثبت نماید و بهترین پیمانکار و کارجو را از بین پیشنهاد دهندگان متعدد برای کار خود انتخاب نماید. همچنین هر فردی می تواند در مناقصات کارهای ثبت شده توسط سایر کارفرمایان شرکت نموده و اعلام هزینه و شرایط انجام نماید تا کارفرما از بین شرکت کنندگان در مناقصه بهترین کارجو (پیمانکار) را انتخاب نماید. این سامانه با هدف توسعه ی کسب و کار در کشور شکل گرفته است.

 

نکته

همچنین شما می توانید در مواردی پیمانکار باشید و یا در مواردی کارفرما! که هر دو مورد به صورت هم زمان در یک پنلی که با عضویت خود در سامانه عابرکار ایجاد می کنید مقدور می باشد.

 

 

با عابرکار پول پارو کن!

 

مفهوم کارفرما و کارجو در عابرکار چیست؟

 

با این اعتبار هدیه که پس از ثبت نام در حساب کاربری شما منظور می شود ، تمامی افراد می توانند در سامانه عابرکار هم به عنوان کارفرما پروژه و کار خود را ثبت نموده و از میان انواع کارجوها  بهترین و مناسب ترین فرد رو برای پروژه های خود گزینش و انتخاب کنند ، همچنین در سامانه ی عابرکار این امکان به افراد داده می شود که به عنوان کارجو در مناقصه های کارفرمایان شرکت نموده و از طریق ارائه پیشنهاد با کارفرمایان در سامانه در ارتباط  بوده و پس از قبول در مناقصه به آسانی به درآمد برسند.

 

 

هدف از طراحی و ساخت سامانه عابرکار چیست؟

 

" شرکت هنر عمران ایرانیان " به مدیریت جناب مهندس کام دین حاجی میرزایی و همچنین جمعی از سهام داران این پروژه. با توجه به نیاز روز جامعه به کسب و کارهای آنلاین و همچنین ارائه انواع خدمات از طریق بستر اینترنت. به صورت کاملا اصولی و با صرف وقت و هزینه های فراوان. و برگزاری اتاق فکر های پی در پی و آنالیز تمامی جوانب ، اقدام به ساخت چنین سامانه ی پرکاربردی کرده اند. امید است که تمامی اقشار جامعه. در تمام سطح کشور از مزایا و خدمات این سامانه بهره مند گشته. و ما  نیز به سهم خود گام بزرگی در پیشرفت کشور عزیزمان ایران برداشته باشیم.

 

عابرکار به دوستات معرفی کن و 10.000  تومان اعتبار هدیه دریافت کن!

 

۱۳۹۹/۱۲/۵

مزایده آنلاین چیست؟ (هدف، مزایا و چالش‌ها)

هدف ، مزایا و چالش‌های مزایده آنلاین

۱۳۹۹/۱۲/۵

مفهوم مناقصه آنلاین چیست؟

مناقصه آنلاین چیست و چه مزایایی دارد؟

نظرات(2)

برای نظر دادن لطفا ابتدا ورود یا ثبت نام کنید.

میلاد1 سال قبل

پیمانکار هم اگر بتونه آگهی ثبت کنه دیگه سایت عالیه می شه!

پاسخ
پشتیبانی1 سال قبل

سلام دوست عزیز ممنون از نظر ارزشمند و حسن انتخابتون
الگوریتم این ویژگی در حال پیاده سازی بر روی سامانه است.
و در پلن های آینده این امکان در عابرکار برای تمامی پیمانکاران هم فراهم خواهد گشت.

پاسخ