spinner
اعتبار تومان

  • ثبت نام
  • ورود

بازگشت
ارسال مجدد
×
spinner
چگونه برای خود یک برند شخصی در کار ایجاد کنیم

چگونه برای خود یک برند شخصی در کار ایجاد کنیم

۱۴۰۰/۳/۶

 

 

 

چگونه برای خود یک برند شخصی در کار ایجاد کنیم

 

 

 

 

نکات طلایی در ساخت یک برند شخصینکات طلایی در ساخت یک برند شخصی

 

 

ایجاد یک برند شخصی می تواند کاری دلهره آور باشد. زیرا یکی از ساده ترین راه های گم شدن در این راه این است که نمی دانید از کجا باید شروع کنید.

 

هم به لحاظ فرهنگی و هم در بازار کار ، برجسته بودن هنگام درخواست شغل یا تأسیس کسب و کار خود ، هم مفید و هم ضروری است. ساخت یک برند شخصی نکاتی دارد که ما در این مطلب از عابرکار به آن ها خواهیم پرداخت.

 

 

 

تمرکز داشته باشید

 

 

خیلی از افراد وقتی صحبت از اخبار و مطبوعات می شود تمرکز ندارند و سعی می کنند. تپس بر روی کار خود متمرکز باشید و واضح بیان کنید که پیام اصلی شما چیست و به آن نیز پایبند باشید.

 

بر روی هدف خود متمرکزتر باشد ، افراد به راحتی به خاطر می آورند که شما چه کسی هستید. و وقتی زمان استخدام بلندگو یا کارمند جدید فرا می رسد ، نام تجاری یا همان برند شخصی شما همان چیزی است که آنها به یاد می آورند.

 

 

 

 

اصیل باشیداصیل باشید

 

 

یک راه آسان برای داشتن یک برند شخصی ، اصیل بودن آن است. یعنی کپی دیگری نباشید! هرچه یک شخص ا برند در کار خود با صداقت تر باشد تاثیرگذاری آن نیز بر روی افراد بالاتر خواهد بود.

اگر در یک زمینه مهارت زیادی دارید ، اصالت کار شما به تنهایی خود کمک می کند تا نام تجاری مورد نظر خود یا همان برند شخصی خود را بسازید.

 

 

 

 

ثابت قدم باشید

 

 

به واقع سازگار بودن یا همان ثابت قدم بودن با همدیگر دو سوی موفقیت در یک کسب و کار هستند. اگر به طور مداوم محتوا و برند تجاری خود را ایجاد کنید ، شناخت آن برای مرم بسیار آسان تر است.

 

 

 

 

 

چگونه برای خود یک برند شخصی در کار ایجاد کنیم

 

 

آمادگی شکست را داشته باشید

 

 

درست است که شکست سخت است ، و همه افراد به طور کلی تلاش می کنند تا به آن نائل نگردند اما هر شکستی پلی است برای رسیدن به موفقیت! با این حال ، برای داشتن یک برند شخصی که بالاتر از بقیه باشد ، باید هر لحظه آمادگی شکست را نیز داشته باشید. زیرا باعث می شود شما به نوعی از آنچه ممکن است برای شما اتفاق بیفتد آگاه شوید. و هرگز چیزی به اندازه تلاش نکردن هراس آور است.

 

 

 

 

تأثیر مثبت ایجاد کنید

 

 

بعد از اینکه برند شخصی خود را در طی یک دوره زمانی مشخص توسعه دادید ، به طور کلی دو راه برای ادامه ساختن برند خود وجود دارد - پرش بر روی دیگران و پل زدن یا رشد مداوم جامعه در اطراف نام تجاری خود.

بخاطر بسپارید شما برند خود هستید ، فارغ از اینکه شغل فعلی شما چیست ، در هر زمانی بر روی چه پروژه ای کار می کنید یا امروز هر اولویتی که اتفاق می افتد ... همیشه به خاطر داشته باشید تاثیری که شما بر دیگران می گذارید مهم است. و به یاد داشته باشید تمام آنچه که ما داریم نتیجه تلاش خودمان است.

حفظ نگرش مثبت و کمک به دیگران به رشد سالم برند شما در طولانی مدت نیز کمک می کند.

 

 

 

 

 

برند خود را زندگی کنیدبرند خود را زندگی کنید

 

 

همانطور که قبلاً ذکر شد ، یکی از راه هایی که می تواند ساختن برند شخصی را دشوار کند ، جدا کردن نام تجاری از زندگی شخصی است. گرچه مطمئناً امر قابل انجامی است ، هنگام ایجاد یک برند شخصی آسان تر این است که سبک زندگی و هویت واقعی شما یکسان باشد.

برند شخصی شما باید به صورتی باشد که هر کجا می روید در وجود شما عینیت داشته باشد. این باید جلوه ای اصیل از هویت شما باشد و آنچه را که اعتقاد دارید تقویت کند. با توجه به این نکته ، برند شخصی شما نه تنها بازتابی از مجموعه ای از عملکردهای شغلی شما مانند بازاریابی ، امور مالی یا خلاقیت است بلکه ایده آل هایی مانند بازگرداندن ، رهبری متفکرانه یا مشاوره نیز می باشد.

 

 

 

 

 

 

میراثی ارزشمند و ماندگار باشیدمیراثی ارزشمند و ماندگار باشید

 

 

هنگامی که برند شخصی خود را با شهرت و جامعه ی پشت سر آن ساختید ، قدم بعدی این است که به میراثی که از خود به جای بگذارید فکر کنید. کلیدواژه ها و اعمالی که می خواهید شناخته شوند چیست ساخت یک برند شخصی بسیار بزرگتر از ساختن یک تجارت است.

 

برند شخصی در حقیقت یک پروژه مادام العمر است که با مرور زمان به طور مداوم تکامل می یابد و تغییر می کند. حتی کارشناسانی که بزرگترین برندهای تجاری را تولید یا ارتقا می دهند می دانند که هیچ قانون سختی برای ایجاد یک برند شخصی وجود ندارد. اما این دستورالعمل های کلی به شما کمک می کند تا اولین گام ها را برداشته و به موفقیت برسید.

 

 

 

"  منبع : forbes.com  "

۱۳۹۹/۸/۱۸

Ram کامپیوتر چیست و چه کاربردی دارد؟

Ram کامپیوتر چیست و چه کاربردی دارد؟

۱۳۹۹/۸/۱۹

راهنمای خرید مانیتور

اهمیت مانیتور در کسب و کارهای امروزی

۱۳۹۹/۸/۲۲

وجه تمایز سیستم های Open Source چیست ؟

سیستم های Open Source به چه معناست؟

نظرات(0)

برای نظر دادن لطفا ابتدا ورود یا ثبت نام کنید.